Matilde Zijp – Bomen in de Bibliotheek
Planten en bomen zijn al lang een terugkerend motief in de tekeningen en schilderijen van Matilde Zijp. Matilde is opgegroeid met oog en respect voor natuur en milieu.
Voor deze expositie heeft Matilde de boom gekozen als onderwerp. De boom in al zijn facetten, bomen in het bos, bomen als sterke, dikke, krachtige stammen en als eenzame, kwetsbare boompjes in een leeg landschap. Bomen, boomstammen kleurrijk en expressief of verstild geschilderd in groot en klein formaat. Een deel van dit werk was vorig jaar te zien bij Ars Aemulae.
Agenda
– 17 juni staat Matilde op de markt in de Kopermolen, Merenwijk. Zie voor meer info deze link.
– 17-16 juli deelname met abstracte collages “de Kleur van Licht en Donker” in Ars, en op de Lammermarkt. Zie voor meer info deze link.
– 24 juni t/m vrijdag 14 juli deelname met abstracte collages in galerie Yomooka, Haagweg 4 E13. Zie voor meer info deze link.
– 23, 24 september Kunstroute Leiden. Zie voor meer info deze link.